Home Tags Rekord Guiness

Tag: Rekord Guiness

Çifti gjerman thyen rekord botëror, brenda shtëpisë së tyre janë rreth...

Një rekord i veçantë botëror është regjistruar në Gjermani, ku çifti Thomas dhe Susanne Jeromin, kanë zbukuruar shtëpinë e tyre me 444 pemë, të...
SiteLock