Home Tags Reforma ne drejtesii

Tag: reforma ne drejtesii

Arrestimi i gjyqtares Enkelejda Hoxha, Rama: Lajm i shumëpritur për ne...

Reagon Rama për arrestrimin e gjykatëses. "Prangosja e gjykatëses famëkeqe të Krujës dhe rrjetit të saj kriminal nga institucionet e reja të drejtësisë, është një...
SiteLock