Home Tags Reciproriteti

Tag: reciproriteti

Qeveria e Kosovës vendos reciprocitetin/ Nga sot çdo mjet me targa...

Ditën e sotme qeveria e Kosovës ka vendosur dhe nënshkruar reciprocitetin ndaj Serbisë përsa u takon targave të automjeteve. Sipas këtij vendimi, të gjitha automjetet...
SiteLock