Home Tags Recete

Tag: recete

COVID-19/ Tritan Kalo: Mjekët japin ilaçe të parekomanduara nga OBSH për...

Në një kohë kur ende nuk kemi asnjë rekomandim nga OBSH për recetën e saktë të ilaçeve që mund të trajtojnë COVID-19, mjeku infeksionist...

Ylli Merja tregon recetën që kthen nuhatjen dhe shijen pas infektimit...

Humbja e nuhatjes dhe shijes është një nga shenjat e infektimit me koronavirus. Personat e sëmurë me Covid-19 shpesh ankohen, ndërsa specialisti i bimëve...

Produktin më të mirë për buzët e thara, mund ta bëni...

Në çdo kohë të vitit na ndodh të kemi buzë të plasaritura ose të thara, por më shpesh kjo gjë ndodh në dimër. Vërtet që...
SiteLock