Home Tags Recep Tajip Erdogan

Tag: Recep Tajip Erdogan

Kërcënime nga zyrtari i Erdogan: Greqia mos të provokojë, për 5...

Anëtari i partisë së presidentit turk, Recep Tajip Erdogan, Metin Kuluk akuzon forcat e huaja se duan të sulmojnë Turqinë financiarisht dhe ushtarakisht. Metin...
SiteLock