Home Tags Real madrit

Tag: real madrit

Në Spanjë janë të bindur: Mbape ka zgjedhur të transferohet te...

E ardhmja e Kilian Mbape do të jetë te Real Madrid. Për këtë janë të bindur në Spanjë ku “Cuatro” dhe “Cadena SER”, dy...

Real Madridi pritet të ofrojë një shumë simbolike për transferimin e...

Real Madridi raportohet se është duke e menduar seriozisht rikthimin e Cristiano Ronaldos. Los Blancos e shiten yllin portugez te Juventusi në vitin 2018, mirëpo...

A do të rikthehet Ronaldo te Reali? Zidane: E mirëpres

“Mund të ndodhë që të rikthehet dhe unë do të isha i lumtur, pasi kam pasur fatin të punoj për disa sezone me të....

“Football Leaks”, bashkëpunimi Real-Ronaldo për të shmangur taksat

Marrëdhënia e Cristiano Ronaldos me Real Madridit dhe problemet me Thesarin Spanjoll, vazhdojnë të jenë temë debati edhe tri vite, pas largimit të tij....

Real Madridi demanton gazetën italiane për situatën e Hakimit

  E përditshmja italiane “Corriere Dello Sport” aludoi mbrëmjen e djeshme për një raport të tensionuar mes Interit dhe Real Madridit në lidhje me pagesën...

​Fundi i epokës së Zinedine Zidane në Real Madrid

Shenjat e lodhjes, konsumimit dhe distancimit tregojnë fundin e ciklit të Zinedine Zidane në Real Madrid. Udhëheqësit e Madridit nuk synojnë të marrin vendime...

Reali dhe Interi vihen pas lojtarit gjerman

  Dëmtoi Interin me Borusian e Mynshengladbahut që arriti në fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve të këtij edicioni në disfavor të zikaltërve. Dhe me...

Reali ‘frikësohet’ se Tottenham do ta largojë Bale në fund të...

Gareth Bale aktualisht është i huazuar te skuadra e Tottenhamit nga Real Madridi. Mirëpo, spanjollët kanë filluar të ‘frikësohen’ që nga tani për mundësinë që...

Real Madridi e gjen zëvendësuesin e Sergio Ramosit

Mbrojtësi i Villarrealit, Pau Torres, pëlqehet shumë nga drejtuesit e Real Madridit dhe shihet si zëvendësues afatgjatë i Ramosit, pavarësisht se a largohet nga...

Real Madrid dhe Barcelona mësojnë detajet për gjysmëfinalet e Superkupës së...

Barcelona dhe Real Madridi kanë pranuar detajet për ndeshjet e gjysmëfinales kundër Real Sociedadit dhe Athletic Bilbaos. Gara pritej të mbahej në Arabinë Saudite duke...
SiteLock