Home Tags Reagon ashper

Tag: reagon ashper

“Më kanë rënë në qafë! Të ndalojnë kot”, Kejvina Kthella reagon...

Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte të shumta, telefonata e mesazhe me Redjan Rrajën, personin që...
SiteLock