Home Tags Reagimi

Tag: reagimi

Vrasja e 8-vjeçarit në Fier/ Nikolla: Mbrapa krimit një zinxhir përgjegjësish,...

Lidhur me ngjarjen e rëndë që tronditi vendin tonë mbërmjen e djeshme, me lajmin e vrasjes së 8-vjeçarit Mateo Vasiu, ka reaguar kryetarja e...

Reagon Mentor Kikia: Çfarë ka Ambasada Amerikane me listën e kandidatëve

Ambasadorja e SHBA, qëkur u caktua data e zgjedhjeve, i bie fyellit në të njëjtën vrimë: Kryetarët të pastrojnë listat e kandidatëve nga të...

Reagon Olsa Muhameti pas deklaratës shpërthyese të Teas: ‘Boll mashtrove’

Autorja e programit “Përputhen”, Olsa Muhameti ka reaguar pas videos së Teas. Në video ajo shprehet se Olsa i ka detyruar të vazhdojnë me...

Esmeralda tregon si braktisi djalin 3-ditësh dhe flet për herë të...

Esmeralda Kamena vendosi që të braktiste djalin e saj 3-ditësh në vitin 2010 pasi nuk kishte mundësi që ta rriste vetë. Me ndihmën e...

Reagon Drejtoresha e Tatimeve pas akuzave të ish-deputetes së LSI

Drejtoresha e Tatimeve, Delina Ibrahimaj ka reaguar dhe hedhur poshtë sot akuzat që iu bënë dje nga selia e LSI, nëpërmjet ish-deputetes Silva Caka...

Rrëzimi i qeverisë Kurti: Vjen edhe një reagim i papritur nga...

Votimi i rrëzimit të Qeverisë Kurti e ka vendosur Kosovën në një situatë të vështirë politike në kohën e një krize të shkaktuar nga...

Reagojnë Vetëvendosje pas mesazhit të ambasadorit amerikan Kosnett

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje Adnan Rrustemi thotë se prioritet i qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti është lufta kundër koronavirusiut. Sipas tij, në situatën...

Protesta e opozitës, reagimi i ashpër i RENEA

RENEA ka reaguar për vendimin e opozitës për të marshuar sërish në protestë ditën e sotme. “Do jemi gjithashtu në mbrojtje të çdo protestuesi paqësor...
SiteLock