Home Tags Reagimet

Tag: reagimet

Pushkatimi është pak/ Reagojnë personazhet e famshëm pas vrasjes së 8-...

Opinioni publik është tronditur një ditë më parë nga ngjarja e rëndë në Fier, ku një 38-vjeçar ka rrëmbyer dhe më pas ka vrarë...
SiteLock