Home Tags Re

Tag: re

Solidaritet në kohë pandemie, restorantet në Itali dhurojnë ushqimin pas orës...

Dhurimi i ushqimit të tepruar për më të pamundurit. Kjo është iniciativa solidare e një restoranti në Potenza që vendosi të bënte diçka për...

Keni në plan të shkoni në plazh nesër? Ja parashikimi i...

Dita e diel parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri të dendura. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, reshjet e shiut do të bëhen prezente në...

Parashikimi i motit, 5 dhjetor 2019

Paraditja paraqitet me kthjellime në të gjithë vendin, por mesdita dhe orët vijuese sjellin shtim të vranësirave fillimisht në zonat jugore dhe më pas...
SiteLock