Home Tags Rdi rama

Tag: rdi rama

“Gati për Shqipërinë”, Rama publikon dy e-mailet që e kanë impresionuar...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar dy e-maile që e kanë impresionuar pas thirrjes së tij “Gati për Shqipërinë”. Shefi i qeverisë shprehet se ftesa është...

Rama cakton Etilda Gjonajn në krye të listës së PS për...

Gjatë prezantimit të programit ‘Drejtësia që duam’, Rama prezantoi dhe emrat që do të jenë në krye të listës së PS në Tiranë për...

Rama komenton fenomenin shqetësues në Shqipëri: Shifrat që jepen këtu janë...

Kryeministri Edi Rama ka komentuar fenomenin e emigracionit, ku tha se është global dhe nuk ka lidhje me qeverisjen e partisë socialiste, Rama u...

30 italianë në Vlorë iu bashkuan PS-së, Rama i befason me...

Partisë Socialiste i janë bashkuar së fundmi 30 anëtarë të rinj, që janë italianë të cilët jetojnë në Vlorë. Kryeministri Rama zhvilloi një takim dhe...

Basha, premtime identike si Berisha në 2013, Rama: Vetëm kursi i...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Instagram dy video ku shfaqet Sali Berisha i cili në vitin 2013 premtonte rrogat 700 dollarë për mësuesit. Pas...

Çfarë pasurie ka Edi Rama? Gazetarja nxjerr detajet: Më shumë të...

Gazetarja Aranita Brahaj foli për pasurinë që ka deklaruar çifti Edi dhe Linda Rama. Ajo u shpreh se kryeministri dhe bashkëshortja e tij kanë qenë...
SiteLock