Home Tags Rd

Tag: rd

Sot 31 vjet nga themelimi i RD, fotografi nxjerr foton e...

Më 5 janar të vitit 1991, si sot 31 vite më parë, doli numri i parë i gazetës Rilindja Demokratike, e para gazetë opozitare,...

Murrizi shpërthen si asnjëherë më parë: Të ftoj ty “k*rvë” e...

Deputeti Myslim Murrizi paralajmëroi Partinë Demokratike se do të marrë kundërpërgjigje për çdo akuzë që hedh për partitë e reja politike. “Kur te quan kukulla e...

Astrit Patozi i del në mbrojtje Hajdarit e Topallit dhe lëshon...

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka dalë me një reagim të fortë ndaj PD, e cila në gazetën e saj shkruan se Jozefina...

Kur gazetarët iknin nga gazeta e parë opozitare, 28 vite më...

Gazetarët Arben Ruka, Genc Tirana, Vera Isaku, Ben Blushi, Armand Shkullaku, Mëhill Tanushi dhe Dritan Kaba japin për shtyp këtë deklaratë drejtuar organeve të...
SiteLock