Home Tags Raste dirore

Tag: raste dirore

Bilanci ditor/ Bie ndjeshëm numri i të infekuarve me Covid-19 në...

3 persona kanë vdekur dhe 79 raste të reja me Koronavirus janë regjistuar në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit. Ndërsa, 165 persona janë shëruar, përcjell...
SiteLock