Home Tags Raportim

Tag: raportim

Kraja raporton tek ‘Ligjet’: Kemi rritje të personave në hetim dhe...

Kreu i SPAK Arben Kraja po raporton për raportin vjetor të prokurorisë se posaçme në komisionin e ligjeve. “Ka ndikuar pozitivisht në punën tonë, përfaqësimi...

Heshtja si ilaç

Nga Habjon Hasani Nga viti 2010 nisa pune ne gazeten MAPO te Henri Çilit. Duke qene se gazeta ishte pro-qeveritare, sektori i investigimit ku rashe...

Gazetarja kineze po përballet me burg pasi raportoi për shpërthimin e...

Një gazetare nga Kina që mbuloi shpërthimin e coronavirusit në Wuhan, po përballet me pesë vite burg, bazuar në dokumentet e lëshuara së fundmi. Sipas...
SiteLock