Home Tags Ramadan musliu

Tag: ramadan musliu

Vjeshta e mbrame e poetit Ramadan Musliu

Nga Agron Tufa Ikja e papritur e Ramadan Musliut, poetit dhe kritikut të shënuar të letrave tona më goditi dhe mua, si shumëkënd tjetër besoj,...

Krijimtaria letrare dhe publicitika në zi/ Ndërron jetë ish-deputeti dhe gazetari...

Një lajm i hidhur për gazetarinë dhe letërsinë shqiptare. Në moshën 66-vjeçare ka ndërruar jetë gazetari dhe ish-deputeti Ramadan Musliu, raporton Gazeta Ekspress. Musliu studioi...
SiteLock