Home Tags Rama

Tag: rama

Premtimi për 8 vjet u katandis në 1 vit e gjysëm…

Nga Lutfi Dervishi Qershor 2020: Rama jep lajmin për biznesin e vogël: Pas tatim-fitimit hiqet edhe TVSH. Pa taksa deri në vitin 2029 22 shtator 2020 “Çdo biznes...

Berisha i përgjigjet Ramës: Ne nuk bëjmë presion, nëse ka afera...

Sali Berisha i është përgjigjur Edi Ramës, i cili i kërkoi SPAK të nisë hetimet për të pasi është shpallur "non grata" nga SHBA....

Akuza e fortë: Albana Vokshi dhe Belind Këlliçi vjet vodhën vota...

Albana Vokshi dhe Belind Këlliçi kanë vjedhur vota vjet në kuti për Lulzim Bashën kur u rizgjodh në krye të Partisë Demokratike pas humbjes...

Berisha në konferencë me gazetarët pas Kuvendit të PD: Rama dhe...

Berisha ka dalë në konferencë me gazetarët pas Kuvendit të PD. Berisha shprehet se Rama dhe Basha e përzunë votën e lirë nga Shqipëria. "Jam...

Fytyra e Macron mbulon Akademinë e Arteve/ Rama: Urime për fitoren,...

Kryeministri Edi Rama ka uruar Emmanuel Macron pasi exit pollet e nxorrën fitues dhe i dhanë mandatin e dytë si President. Në një postim...

Edi Rama nuk do t’i shkruajë Ilir Metës deri në 24...

Nga Lorenc Vangjeli Katër vjet më parë, në fund të dhjetorit 2018, Edi Rama bëri ekzaktësisht të kundërtën e asaj që prisnin cinikët dhe lolipopistët...

Rama ndan pamjet: Drejt përfundimit 74 banesa të tjera në Ndroq

Një tjetër lagje me 74 banesa individuale në Ndroq është drejt përfundimit për të pritur banorët e rinj. Kryeministri Edi Rama ndau sot pamje nga...

Kanabisi/ Koço Kokëdhima tregon bisedën me Ramën: Vuante nga kanceri drejtuesi...

Ish-deputeti Koço Kokëdhima ka treguar historinë e një personi që vuante nga kanceri dhe i duhej që të merrte vaj kanabisi për të mbrojtur...

Raporti i DASH, Alibeaj: PD është dhe do të mbetet në...

Në një koment për raportin e DASH për të drejtat e njeriut për Shqipërinë, kryetari i komanduar i PD, Enkelejd Alibeaj nuk hezitoi t'i...

“Euractiv”: Shqipëria merr dritën jeshile nga BE-ja në qershor, për çeljen...

“Euractiv” shkruan se Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të marrin dritën jeshile nga BE-ja në muajin qershor. “Megjithatë, burime të tjera thonë se pas...
SiteLock