Home Tags Rama a

Tag: rama a

A do ketë koalicion mes PD dhe PS pas 25 Prillit?

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha prerë se kishte zero shans të bashkëqeveriste me Edi Ramën pas zgjedhjeve të 25 prillit. “Është zero e...
SiteLock