Home Tags Ralg gjoni

Tag: ralg gjoni

Basha, Monika e Iliri tani s’kanë rrugë tjetër, veç të japin...

Nga Ralf Gjoni Duam apo s’duam, Partia Socialiste & Edi Rama i kanë fituar zgjedhjet parlamentare qartazi dhe pa lënë asnjë hapësirë për kontestim. Me trishtim...
SiteLock