Home Tags Rafael leao

Tag: Rafael leao

SPAL dhe Milan ndajnë pikët

SPAL dhe Milan kanë ndarë pikët duke luajtur 2:2 në ‘ Stadio Paolo Mazza’. ‘Rossonerët’ hasën në shumë vështirësi në këtë ndeshje, me golin...
SiteLock