Home Tags Qytetarja

Tag: qytetarja

VIDEO/ Dimri i dytë pa shtëpi, qytetarja bën apel për ndihmë

Shpresa Guces tërmeti ia ka rrënuar shtëpine. Dimrin e shkuar e ka kaluar me fëmijët në çadër. Kisha Katolike i ka derguar pas sensibilizimit...

Kryeministri Rama i kthehet keq qytetares dhe jep lajmin për pensionistët

Ditët e fundit po përflitet se si shkak i dëmeve që la pas tërmeti pensionistët nuk do të marrin shpërblimin e përvitshëm të...
SiteLock