Home Tags Qytetare

Tag: qytetare

Durrës/ Banorët e shqetësuar nga rrjedhja e gazit: Autoboti erdhi këtu...

Banorët në Porto Romano shprehen të shqetësuar për rrjedhjen e gazit në cisterna dhe kërkojnë që të largohen prej zonës së tyre. “Jemi të shqetësuar...

Kryebashkiaku Elton Arbana: Pranë qytetarëve për të dëgjuar dhe zgjidhur problemet...

Në një postim në rrjetet sociale kryebashkiaku Arbana ka njoftuar se do të jetë më pranë banorëve të Njësive Administrative Xhafzotaj, Gjepalaj dhe Maminas...

Landfill në zonën turistike, sërish protestë në Piskovë të Përmetit! I...

Banorët e fshatit Piskovë në Përmet kanë protestuar sot sërish kundër ndërtimit të vendit të grumbullimit të plehrave në afërsi të fshatit të tyre....

Komshinjtë që s’i njohim më, që denoncojnë për zhurmë kur ndërtohet...

Nga Mira Kazhani Nuk kam pasur kurrë një qëndrim të plotë për dënimin me vdekje dhe nuk është ky sot shënimi im. Është një shënim...

Braçe apel qytetarëve: Çohu e shkoj bëj vaksinën, me një të...

Zv/kryeministri Erion Braçe i bën apel qytetarëve të bëjnë dy dozat e vaksinës kundër Covid-19, pasi vetëm doza e parë nuk të mbron. Përmes një...

Kryemadhi braktis qytetarët e Fierit, pasi mori mandatin, hesht për aferën...

Tymi dhe bloza, kanë mbuluar për disa ditë me radhë qytetin e Fierit, si shkak i djegies së mbeturinave urbane në Mbrostar. Mbeturinave u është...

Rriten rastet e reja me koronavirus, rezultojnë pozitiv 18 qytetar, asnjë...

Ministria e Shëndetësisë njofton se asnjë një qytetar nuk ka humbur jetën për shkak të COVID. Ndërkohë që gjatë 24 orëve të fundit vihet...

Meta takon kryeministrin e Hungarisë Viktor Orban: Zhvilluam një bisedë të...

Presidenti Ilir Meta ka takuar takuar kryeministrin e Hungarisë, Victor Orban. Meta ka ndarë në rrjetet sociale në video ku thotë se është gjithmonë...

Salianji bën “premtimin e madh”: Ne do t’i përfaqësojmë qytetarët në...

Demokratët në fazën finale të analizës së rezultatit të zgjedhjeve të 25 Prillit do të bëjnë vlerësimin e strukturave në raportin me objektivat e...

Aplikimi për kartë identiteti dhe pasaportë, Ministria e Brendshme jep njoftimin...

Ministria e Brendshme ka sqaruar qytetarët në lidhje me aplikimin për kartë identiteti dhe pasaportë. Ajo sqaron se të gjithë ata që janë pajisur me...
SiteLock