Home Tags Qumeshti pluhur

Tag: qumeshti pluhur

Negociatat sekrete/ Si lobuan bosët e qumështit për të hequr taksën...

Paraditen e 2 nëntorit 2021, ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj, u paraqit në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë për të prezantuar parashikimet e...

Paketa fiskale vë taksë për qumështin pluhur!Përpunuesit: Rrënuese, do rrisin çmimet

Ndryshimet fiskale janë pritur me shqetësim nga industria e përpunimit të qumështit që prej 3 vitesh vuan shtimin e kostove nga ndryshimet e skemës...
SiteLock