Home Tags Quique Setien

Tag: Quique Setien

Trajneri i Barcelonës, Setien: Nuk arritëm t’i bënim ballë presionit të...

Quique Setien është deklaruar pas humbjes 2-0 që pësoi Barcelona në kuadër të javës së 26-të në La Liga ndaj Real Madridit. Trajneri i skuadrës...

Situatë e tensionuar te Barcelona, ja çfarë thotë Setien

Situatë e tensionuar e orëve të fundit te klubi i Barcelonës. Krejt kjo nisi pas një deklarate të Eric Abidal, i cili tha se...

Setien: Nuk do të ketë një tjetër lojtar si Messi

Setién beson se nuk do të shohim për një kohë një tjetër lojtar si Messi. Dikur e lavdëronte dhe fliste me superlativa për Lionel Messi...

Dhjetë gjërat që duhet t’i dini për trajnerin e ri të...

Quique Setién do të jetë trajneri i ri i FC Barcelonës. Trajneri spanjoll nga Santader, ka nënshkruar deri më 30 qershor 2022 dhe do...
SiteLock