Home Tags Qiri

Tag: qiri

Lulzim Basha ndez sot qiri në ‘Lëndinën e lotëve’: Për fat...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha pasi ndezi një qiri në vendin e njohur si ‘Lëndina e lotëve’, sqaroi arsyen përse e bëri këtë veprim...

Ndahet nga jeta profesori i njohur shqiptar, Akademia e Shkencave ndan...

Ditën e sotme është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur profesori i njohur, anëtari i “Njësisë së Bioteknologjisë dhe Gjenetikës” pranë Akademisë së...
SiteLock