Home Tags Qeveriaq

Tag: qeveriaq

Qeveria në Kosovë/ 6 ministra nga VV, 6 nga LDK, tre...

Lëvizja Vetëvendosja dhe Lidhja Demokratike e Kosovës sipas të gjitha gjasave do ta bëjnë bashkë qeverinë e re të vendit. Partia që doli e para...
SiteLock