Home Tags Qeveria rama

Tag: qeveria rama

Basha: Keni marrë miliarda boxh dhe si keni kthyer në mirqenie...

Kyredemokrati, Lulzim Basha, ka akuzuar qeverinë se as buxhetet dhe as miliardat që kanë marrë borxh nuk kanë mundur dot t'i përkthejnë në mirëqenie...

Qeveria “Rama 3”, si prova e triumfit të votës mbi antisistemin

Nga Alfred Peza Disa opozitarë mendjeerrët, turfullonin këto ditë duke pyetur se përse Edi Rama duhej të shkonte bashkë me ministrat e rinj për tu...

Shpërthen Myslim Murrizi dhe sfidon publikisht qeverinë Rama: Eh ç’do të...

Deputeti opozitar, Myslym Murrizi, lëshoi një lumë me akuza në drejtim të qeverisë Rama nga foltorja e Kuventi. Murrizi, tha se janë shqiptarët ata...

“Këto nuk janë premtime apo lista dëshirash”, drejtuesi politik i Partisë...

Aldo Bumçi, drejtuesi politik i Partisë Demokratike ka deklaraur se fushata e tyre lidhet drejtpërdrejt me dështimin që sipas tij ka qeveria Rama. “Nuk ka...

Shqipëria ndër vendet e fundit në Europë për biznes, reagon Basha:...

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar në Twitter raportin e EuCham, që e rendit Shqipërinë ndër tre vendet e fundit në Europë për...
SiteLock