Home Tags Qeveri teknike

Tag: qeveri teknike

Maqedonia e Veriut: Qeveri teknike me pjesëmarrje të opozitës

Me 101 vota "pro”, asnjë kundër dhe asnjë abstenim, Parlamenti i Maqedonisë së Veriut miratoi qeverinë teknike të drejtuar nga Oliver Spasovski. Në fjalimin...
SiteLock