Sunday, January 29, 2023
Home Tags Qeset plastike

Tag: qeset plastike

Gjobat për qeset plastike/ Mziu: Falimentojnë 20 biznese, s’e bën asnjë...

Debati ka nisur ashpër midis Xhelal Mziut dhe pjestarëve të tjerë, përsa i përket gjobave për përdorimin e  qeseve plastike. Xhelal Mziu: Do të nxjerrë...
SiteLock