Friday, January 27, 2023
Home Tags Qerim Ismailaj

Tag: Qerim Ismailaj

GJKKO rikthen në SPAK dosjen për kryebashkiakun e Mallakastrës: Ka nevojë...

Gjykata e Posaçme ka rikthyer sot në SPAK dosjen për kryebashkiakun e Mallakastrës Qerim Isamili, me argumentin se ka nevojë për hetime shtesë, duke...

PD e denoncoi për falsifikim të formularit të dekriminalizimit, GJKKO merr...

GJKKO merr të pandehur Qerim Ismailajn, kreu i bashkisë Mallakastër. SPAK përfundon hetimet dhe dërgon dosjen për gjykim në GJKKO për Qerim Ismailaj. Ismailaj akuzohet për...

PD kallëzon në SPAK kryetarin e bashkisë Mallakastër Qerim Ismailaj: Falsifikoi...

Partia Demokratike ka kallëzuar në SPAK kreun e Bashkisë së Mallkastrës Qerim Ismailaj. Më herët KQZ refuzoi t’i heqë atij mandatin. Ndërkohë Partia Demokratike...

Rrëzohet ankesa e PD: KAS konfirmon në detyrë kryebashkiakun e Mallakastrës,...

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve konfirmon në detyrë kryebashkiakun e Mallakastrës, Qerim Ismailaj, duke lënë në fuqi vendimin e KQZ-së. Partia Demokratike ankimoi një ditë...

Celibashi rrëzon kërkesën e PD, lë në detyrën kreun e Bashkisë...

Qerim Ismailaj, do të vazhdojë të jetë kryetari i Bashkisë së Mallakastrës. KQZ vendosi sot vazhdimin e mandatit të tij, pavarësisht se Prokuroria kishte...

Rezultoi i dënuar në mungesë me 3 vite burg në Greqi,...

Zëvendëskryeministri Erion Braçe shprehet se kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj i cili rezultoi i dënuar në mungesë me 3 vite burg në Greqi, pas...

Akuzat ndaj kryebashkiakut të Mallakastrës, Prokuroria kërkesë KQZ

Kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj, nis betejën me drejtësinë pas akuzave të Partisë Demokratike se ka fshehur në formularin e Dekriminalizimit dënimin me 3...

PD nxjerr dokumentin: Kryebashkiaku i Mallakastrës i dënuar me 3 vite...

Sekretari i Përgjithshëm i PD , Gazment Bardhi në një deklaratë për shtyp ka nxjerrë dokumentin e Prokurorisë së Athinës, ku sipas tij Gjykata...

PD i kërkon Prokurorisë verifikim për kryebashkiakun e Mallakastrës

Pas Shkodrës, Vorës dhe Vaut të Dejës, Partia Demokratike i ka kërkuar Prokurorisë të verifikojë të kaluarën e Kryebashkiakut të Mallakastrës Qerim Ismailaj. Në...
SiteLock