Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Qendra vtimi

Tag: qendra vtimi

Tropojë/ Komisionerët dhe anëtarët përleshen me njëri-tjetrin, bllokohen 3 qendra votimi

Procesi i votimit është bllokuar në 3 qendra votimi në njësinë administrative Lekbibaj në Tropojë. Shkak është bërë përplasja fizike mes komisionerëve dhe anëtarëve të...
SiteLock