Friday, January 27, 2023
Home Tags Qendra tregtare

Tag: qendra tregtare

Vazhdojnë protestat në Hong Kong, përleshje në qendrat tregtare

Policia e Hong Kong-ut ka përdorur sprej për t’i shpërndarë protestuesit dhe i ka arrestuar disa prej tyre të dielën pasi disa grupe të...
SiteLock