Friday, January 27, 2023
Home Tags Qendra sociale

Tag: qendra sociale

Rama qetëson të strehuarit në qendrat sociale: Nuk ka më tërmet

Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj ishin në një qendër sociale në Tiranë, atje ku janë vendosur disa banorë të prekur nga tërmeti. Gjatë...
SiteLock