Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Qendra shendetsore

Tag: qendra shendetsore

Manastirliu: Në vitin 2020 do të rikonstruktohen 120 qendra shëndetësore

Ditën e sotme, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar qendrën shëndetësore të Vaut të Dejës. Manastirliu garantoi financim për ta kthyer...
SiteLock