Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Qender

Tag: qender

Ministrja Ogerta Manastirliu: Gati fillimi i rehabilitimit të Qendrës Kombëtare të...

Qendra Kombëtare e Transfuzionit të Gjakut do të rehabilitohet plotësisht, me një projekt transformues, investimi i parë i plotë pas më shumë se 40...

Francë: Pallati i ‘yjeve’ në Kanë kthehet në qendër vaksinimi

Pallati i festivalit të njohur të filmit në Kanë, zakonisht një vend që mbushet me yjet e kinematografisë gjatë festivalit prestigjioz në jug të...

Finalizohet operacioni/ Prostitucion në qendër masazhi, pranga administratorit dhe në kërkim...

Një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të prostitucionit në kryeqytet është goditur ditën e sotme. Finalizohet operacioni më i fundit...

Çfarë ka në thellësitë e mëdha të Tokës?

Kufiri i fundit nuk është hapësira: Është vetë Toka. Ne kemi dërguar njerëz në Hënë, robotë në Mars dhe sondën hapësinore “New Horizons” 5.3 miliardë km nga Toka për të shkrepur...

FOTOLAJM/ Shijak, 2008. Qendra e qytetit

Histori/ Shijak, 2008. Qendra e qytetit. Burimi: USAID/ Th.M

Në flakë palma në qendër të Tiranës, zjarri dhe tymi përhapen...

Në qendër të Tiranës pema e palmës ka marrë flakë pranë ish-parkut Rinia përballë “Taiwan-it”. Siç shihet nga pamjet, pranë palmës ndodhen edhe automjete të...
SiteLock