Sunday, January 29, 2023
Home Tags Qender votimi

Tag: qender votimi

Ankimimet e PD dhe LSI, përfaqësues i PS: Kërkesa për pavlefshmëri...

Përfaqësues i Partisë Socialiste në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Eridian Salianji, i cilësoi si të pavlefshme kërkesat e PD dhe LSI për pavlefshmëri të...

Komisioneri i fut kyçin qendrës së votimit 3 orë para orarit...

Një qendër votimi në Kavajë është mbyllur rreth 3 orë përpara orarit zyrtar. Komisioneri u shpreh për mediat, se nuk ka njerëz të tjerë për...

Bllokohet votimi në Libonik të Korçës pas debateve, komisionerët e PD...

Në Libonik të Korçës ka rreth 1 ore që është pezulluar votimi, me urdhër nga KQZ. Sipas burimeve bëhet me dije që ka pasur...

Incident në Vlorë, konflikt mes komisionerëve, bllokohet votimi

Ka nisur procesi i votimit që në orën 07:00, nga informacionet bëhet me dije se në disa qarqe ka pasur vështirësi, e në disa...

Përballja te kutia e votimit/ Meta i ngre dorën, Kryemadhi i...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka votuar e para në ne qendrën e votimit tek kopshti 31 në njësinë 5. Gjithashtu ndër...
SiteLock