Saturday, January 28, 2023
Home Tags Qender tregtare

Tag: qender tregtare

Punonjësit i ngec koka tek shkallët lëvizëse të një qendre tregtare,...

Një situatë e frikshme dhe e çuditshme ka ndodhur në një qendër tregëtare në Indonezi. Dailymail raporton se një punonjësi të një dyqani i ngec...

Ekspertiza mban peng hetimet/ Çfarë e shkaktoi zjarrin në magazinën ku...

Prokuroria e Tiranës vijon hetimet për zjarrin që një javë më parë shkrumboi magazinën e një qendre tregtare, që ndodhej në zonën e kthesës...

Ndërroi jetë mes flakëve pasi shpëtoi punonjësit e tjerë, zbulohet shuma...

Një shumë prej 1 milion lekësh është ndihma e qeverisë Shqiptare për familjen e Arjan Sala, i cili humbi jetën në mënyrë tragjike nga...

Nuk gjendet 33-vjeçari/ Eksperti zbardh detaje të frikshme dhe tregon nëse...

Vazhdon të mbetet kritike situata në magazinën që u shkrumbua ga flakët dy ditë më parë tek “Casa Italia”. Një grup vullnetarësh kanë mbërritur...

“Brenda qendrës tregtare të përfshirë nga zjarri dhe një 17-vjeçar”, familjarët...

Një denoncim i fortë ka ardhur sot në emisionin ‘Me zemër të hapur’ në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në një qendër...

Zjarri në qendrën tregtare/ Shefi i Zjarrfikëses tregon situatën e rëndë...

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur pasditen e djeshme në mbikalimin e Kamzës, ku një magazinë u përfshi nga zjarri pasditen e...
SiteLock