Saturday, February 4, 2023
Home Tags Qender sportive

Tag: qender sportive

Veliaj: Nga një hapësirë e zaptuar, Lapraka me një tjetër terren...

Një tjetër terren sportiv iu shtua sot kryeqytetit. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, inspektoi fushat e reja të volejbollit, basketbollit dhe minifutbollit...
SiteLock