Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Qellimshem

Tag: qellimshem

“Mini-Shengeni”/ Meta: Tensioni Shqipëri-Kosovë, i qëllimshëm

Presidenti Ilir Meta ka folur në lidhje me situatën politike në vend si dhe për debatin e krijuar për “mini-Shengenin”. Gjatë një interviste televizive, presidenti...
SiteLock