Sunday, February 5, 2023
Home Tags Qellime

Tag: qellime

Cili është qëllimi i Putin dhe a ka ndonjë rrugëdalje për...

Nga Paul Kirby, BBC Kur Vladimir Putin minoi paqen në Europë duke nxitur luftën kundër një demokracie prej 44 milionë banorësh, justifikimi i tij ishte se...

Zjarret në vend, Braçe: Nuk janë prej ndryshimit të klimës, por...

Zv/ kryeministri Erion Braçe shprehet se zjarret në Shqipëri nuk janë prej ndryshimit të klimës por të qëllimshme si krime ordinere dhe krime politike....

“Bashkëpunim taktik me Topallin”, Patozi rendit dy objektivat kyçe të Bindjes...

Kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi tha se kjo parti do të garojë e vetme në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit pasi kodi zgjedhor...

Cilat janë qëllimet që duhet t’i vini vetes për të nisur...

Viti i ri është një mundësi e re për t’ia nisur diçka nga fillimi, ndaj kemi shansin t’ia fillojmë nga e para për të...

Gjërat që duhet të praktikoni për një fundvit fatsjellës

Orët e fundit të një viti janë gjithmonë të mbushura me pritshmëri të mëdha, energji, dhe shumë po përpiqen t’i përdorin ato për të...

VIDEO/ Takim në AAPSK në Durrës, ja çfarë u disktua

Durrës – Agjencia e Administrimit të Pasurive të Sekuestruara dhe të Konfiskuara (AAPSK) shpall thirrjen për shprehje interesi për të gjitha OJF-të e interesuara...

10 hapa që “ëndrrat” tuaja të bëhen realitet

Po sikur t’ju thoshim se arritja e ëndrrave tuaja është shumë më e lehtë sesa mund të duket? E vërteta është që ju mund të...

Personat që kanë qëllime janë më të shëndetshëm

A e dini arsyen se përse jetoni? Përgjigja e kësaj pyetje mund t’jua përcaktojë mënyrën se si ndiheni çdo ditë. Nëse e keni zbuluar kuptimin e...
SiteLock