Thursday, February 9, 2023
Home Tags Qaut

Tag: qaut

Zbardhen detaje të reja për arrestimin e mjekut Edvin Prifti nga...

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit GJKKO ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për mjekun e QSUT, Edvin Prifti. Në këtë mënyrë,...
SiteLock