Saturday, January 28, 2023
Home Tags Qarqe

Tag: qarqe

Kryeministri Rama i ndërroi zonën elektorale, ministrja Spiropali del me reagimin...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale pas bërjes publike të listave zyrtare të...

Firmoset marrëveshja PD-LSI, zbardhen porositë e prera, çfarë u ka kërkuar...

Sapo kanë nënshkruar marrëveshjen për koalicionin parazgjedhor, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi. Të mërkurën...

Harta e pazakontë e Shqipërisë/ Për çdo qark nga një “fiksim”...

Instat ka publikuar Raportin Vjetor për vitin 2019, në të cilin në fakt, dalin në pah një sërë elementësh për qarqet e Shqipërisë. Referuar këtyre...

Rama mblodhi që në mëngjes drejtuesit politikë të PS në qarqe,...

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot drejtuesit politik të qarqeve të PS në selinë rozë. Kjo është mbledhja e parë për këtë vit dhe...

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Jozefina Topalli tregon dy kushtet që duhet...

Beteja për Shkodrën pritet të prodhojë një ndër garat me interesante në zgjedhjet e 25 Prillit. Demokratët krahas socialistëve do kenë përballë Jozefina Topallin,...

Kur do dalin emrat e drejtuesve të qarqeve të PD? Basha...

Kreu i PD Lulzim Basha është shprehur ditën e sotme se ka për qëllim të grisë propagandës që sipas tij bën qeveria. Ndërsa për emrat...

Ish-të përndjekurit kërkojnë nga PD 24 mandate deputetësh, ja listat me...

Ish-të përndjekurit politik i kanë paraqitur një listë Partisë Demokratike ku kërkojnë që emrat në fjalë të përfshihen si deputetë. Dokumenti i nënshkruar nga...

Pronat shtetërore, caktohet çmim dysheme/ Për ndërtesat, 0.3% e çmimit të...

Këshilli i Ministrave ka përcaktuar çmimet dysheme për pronat shtetërore që do të jepen me qira. Përmes një vendimi që mban datën 2 gusht,...
SiteLock