Sunday, January 29, 2023
Home Tags Qarkullimi

Tag: qarkullimi

Reshjet e dëborës/ ARRSH informon mbi situatën e rrugëve

Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) jep informacion mbi gjendjen e akseve kryesore pas motit të keq që ka përfshirë vendin me temperatura të ulëta dhe...

Reshjet e dendura të borës/ Probleme me qarkullimin në Korçë

Reshjet e dendura të borës në juglindje të vendit, vijojnë edhë gjatë ditës së sotme duke shkaktuar probleme në qarkullimin e automjeteve. Më me intensive...
SiteLock