Saturday, January 28, 2023
Home Tags Qarkullimi rrugor

Tag: qarkullimi rrugor

Reshjet e borës pushtojnë vendin, ARRSH: Ja gjendja e akseve kombëtare

Përkeqësimi i motit dhe reshjet e dëborës kanë krijuar vështirësi në qarkullimin e mjeteve në akset kombëtare. Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion mbi gjendjen...

“Shkelësit më të mëdhenj të qarkullimit rrugor”/ Gjoba për këmbësorët që...

Ndëshkim me gjobe edhe për gjithë këmbësorët që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor. Kështu ka deklaruar Skënder Ismaili, shefi i Sektorit të Sigurisë Rrugore...
SiteLock