Friday, January 27, 2023
Home Tags Qarkullim rrugor

Tag: qarkullim rrugor

Çuçi: Niveli i dënimit të aksidenteve me vdekje, njëlloj sikur të...

Minsitri i Brendshëm Bledi Çuçi u pyet në lidhje me aksidentet me vdekje për shkak të shpejtësisë dhe shkeljeve të qarkullimit rrugor, nëse duhet...
SiteLock