Sunday, February 5, 2023
Home Tags Pyll

Tag: pyll

Përfshihet nga zjarri pylli i Gjorgozit në Patos, rrezikohet edhe Cakrani

Përfshihet nga flakët pylli i Gjorgozit në Patos. Mësohet se zjarri është përhapur në një sipërfaqe me ullishte në këtë zonë. Gazetari Ervis Kuçi raporton...

E rëndë në Vlorë, vëllai plagos motrën me armë dhe largohet...

Vëllai ka plagosur motrën e tij me armë në Vlorë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Bishan. Mësohet se vëllai, Seit Danaj, 60 vjeç...

Ibra shpenzon tre milionë euro për një pyll në Suedi

Sulmuesi i Milanit i ka bërë vetes një dhuratë shumë të veçantë për festat e fundvitit – një pyll në Suedi. Sipas La Gazzetta dello Sport,...

Kultivuan drogë në pyll, arrestohen katër persona në Lezhë

Pas një hetimi 3-mujor është vinalizuar sot operacioni i koduar “Vela”. Policia e Lezhës bën me dije se sot janë ekzekutuar urdhrat e ndalimit...

Fshehën kokainën në pyll nga frika e policisë, shqiptarët nuk u...

Disa shqiptarë kishin fshehur kokainë në një zonë pyjore të Toskanës në Itali, por një derr i egër e hëngri atë të paketuar. Lënda narkotike...
SiteLock