Sunday, January 29, 2023
Home Tags Pyetje

Tag: pyetje

Për pyetjet e situatave të vështira ndërshekullore të shqiptarëve

Nga Fahri Dari Mendoj se nuk duhet të shtrohen pyetje të natyrës: "Pse shqiptarët në Ballkan mbeten të fundit në çdo zhvillim"? Kjo mënyrë për shtrimin...

Pyetja që bën Elon Musk në çdo intervistë para se të...

Intervistat e punës mund t'ju bëjnë mjaft nervozë, sepse kurrë nuk e dini se cilat janë pyetjet që do tju drejtohe. Por imagjinoni nëse...

Gjykata Speciale urdhër policisë së Kosovës: Tregoni nëse mund të mbroni...

Dhomat e Specializuara në Hagë kanë lëshuar një urdhër për Policinë e Kosovës për t’u përgjigjur në detaje nëse ata mund të sigurojnë mbrojtjen...

Dhjetë pyetje për Lul Bashën dhe të tijtë e sektit që...

Nga Bislim Ahmetaj Bash në kulmin e temperaturave të larta të Korrikut, pikërisht atëherë kur temperaturat e luftës politike mes mazhorancës dhe opozitës shenojnë gradën...

Kulluri i drejton pyetje Bashës: Pse Berisha ndërroi mendje për të...

Anëtari i grupimit 'Për PD-në', Edvin Kulluri i ka drejtuar sot dy pyetje Lulzim Bashës. Në Facebook, Kulluri kërkon nga Basha një përgjigje se...

A keni bërë zeks 12 muajt e fundit? Juli i “Përputhen”...

Juli i "Përputhen" ka një kanal në Youtube ku shpeshherë publikon video si nga jeta e tij, edhe nga eksperienca në emision. Çdo ditë...

Sy për sy e dhëmbë për dhëmbë, si reagojnë shenjat e...

Shumë herë ka ndodhur që ju kanë bërë pyetjen e famshme: “A do e falnit tradhtinë?!” dhe viheni në mëdyshje. Epo shenja juaj e...

Romeo Kara ua numëron ‘një për një’ politikanëve shqiptare dhe i...

Nisur nga thirrjet elektorale që po lëshohen nga partitë politike në vendin tonë në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit, juristi Romeo Kara ka...

“Trurin kur shkon në emision, e ke tëndin apo e merr...

  Konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, të cilët kanë qenë shumë kuriozë të...

Çfarë ndodhi? Ministrja Olta Xhaçka merret në pyetje nga SPAK

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka dhënë deklarime në Prokurorinë e Posaçme, SPAK, në lidhje me hetimin e nisur lidhur me dy procedura tenderimi...
SiteLock