Saturday, February 4, 2023
Home Tags Pushues

Tag: pushues

Shqiptarët e Kosovës i drejtohen bregdetit, radhë kilometrike në Morinë, 3...

Radhë të gjata kilometrike që në orët e para të mëngjesit në pikën kufitare të Morinës në Kukës. Mijëra shqiptarë nga Kosova me automjetet...

Familja shqiptare nga Greqia me pushime në Durrës: E re pedhja,...

Nga Lirim Mucollari Një familje shqiptare nga Kosova (që jetonin prej 25 vitesh në Gjermani) dhe një familje shqiptare nga Shqipëria (që jetonin prej 25...

Orar dhe gjoba, derisa të bëheni njerëz!

Nga Mentor Kikia Disa skena të përplasjes me policinë të pronarëve të lokaleve, në bregdetin e Vlorës, shkaktuan jo vetëmn reagimin e tyre por edhe...

Po peshkonte në lumin Osum, mbytet 45-vjeçari! Humb jetën edhe një...

Dy qytetarë kanë humbur jetën pasi janë mbytur. Në lumin Osum në Berat, një 45 vjeçar është gjetur i mbytur. Viktima është identifikuare si Ilir...

Fluks pushuesish nga Kosova/ Mbi 15 mijë qytetarë kanë hyrë në...

Mëngjesin e kësaj të shtune llogaritet të kenë hyrë 15 mijë qytetarë të Kosovës me 5 mije mjete. Destinacionet nisin me Shëngjinin,Velipoja, Durrësi dhe...

Hyri për t’u larë në plazhin e Shëngjinit, humb jetën turisti...

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në plazhin e Shëngjinit. Një shtetas nga Kosova është mbytur në plazh. Viktima ishte rreth...

Vlorë/ Kapet peshkaqeni 3 metra i gjatë që përbënte rrezik për...

Një peshkaqen dhelpër ka rënë paraditen e sotme në rrjetat e peshkatarëve në Vlorë. Peshkaqeni është afro 3 metra i gjatë dhe peshon mbi 50...
SiteLock