Thursday, February 9, 2023
Home Tags Pushtetare

Tag: pushtetare

Edmond Budina: Soreca të shpallet non grata dhe të arrestohet, ky...

Edmond Budina e ka cilësuar si historik vendimin e Gjykatës Kushtetuese lidhur me çështjen e Teatrit Kombëtar. Në emër të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit...

INTERVISTA/ Romeo Kara: Ja ku i kanë fshehur paratë pushtetarët, nga...

Juristi Romeo Kara, në një intervistë për gazetën “SOT” ka komentuar situatën politike në vend, por jo vetëm. Ai e sheh si të tensionuar...

Skandali i shitjeve të varrezave në Durrës dërgon në SPAK kreun...

Skandali që ka përfshirë dy pushtetarë të Durrësit për shit-blerjen e varrezave me qindra euro, as lekë jo, ka sjellë edhe reagim nga instancat...
SiteLock