Friday, January 27, 2023
Home Tags Pushimet

Tag: pushimet

Pas lirimit nga burgu, Fjolla Morina relaksohet në vendin më luksoz...

Pas lirimit nga burgu, Fjolla Morina, ka nisur sërish udhëtimet e saj në një nga vendet luksoze. Këngëtarja e njohur e ka treguar gjithmonë që...

Loredana dhe Mozzik bashkë në pushime

Çifti i shumë komentuar i showbizzit shqiptar siç duket i kanë dhënë lidhjes së tyre edhe një shans. Mozzik dhe Loredana janë arratisur në pushime...

Pushimet sapo mbaruan dhe ndjeheni të lodhur? Ja çfarë duhet të...

Jemi kthyer nga pushimet dhe ndihemi më të lodhur sesa kur u larguam. Ndonjëherë është një ndjesi mendore, e lidhur me trishtimin që dikush...

Rikthimi në punë: Disa këshilla se si të shpëtoni nga “qetësia”...

Si po ju duket rikthimi në punë? Diku rreth javës së tretë të dhjetorit, për të mos thënë më herët, puna fillon dhe ngadalësohet....

FOTO/Rita Ora shkëlqen në veshje seksi ndërsa shijon pushimet në St....

Këngëtarja me origjinë nga Kosova është shfaqur në kostume të bardha ndërsa ajo vazhdon të thithë diellin gjatë pushimeve festive familjare në St. Barts. Kohët...
SiteLock