Sunday, January 29, 2023
Home Tags Pushime

Tag: pushime

Petulla, zhytje dhe relaks! Ku i kaluan pushimet politikanët shqiptarë, Rama...

1 shtatori mbyll zyrtarisht pushimet e verës për politikën shqiptare! Figurat më të rëndësishme të politikës vendosën që edhe këtë verë të pushonin “shqip”,...

Nën hetim për korrupsion, mjeku Edvin Prifti shijon pushimet në Greqi,...

Mjeku Edvin Prifti dhe pse është nën hetim për korrupsion po shijon pushimet në Prevezë të Greqisë në një nga resortet më luksoze.’Top Channel’...

Nuk na pranon SHBA, i bëjmë pushimet në Turqi! Armina Mevlani...

Familja Berisha prej disa muajsh është shpallur non grata nga SHBA. Megjithatë, duket se e dashura e Shkëlzen Berishës, Armina, nuk e ka problem këtë...

39% e familjeve shqiptare nuk përballojnë dot 1 javë pushime në...

39% e familjeve në Shqipëri nuk mund të përballojnë dot një javë pushime në vit. Sipas anketës së zhvilluar nga Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal,...

VIDEO/ “Më thuaj që je shqiptare, pa më thënë që je...

Këngëtarja Dua Lipa vazhdon të shijojë pushimet verore në Shqipëri së bashku me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid. Gjatë këtyre ditëve, autorja...

FOTOT: Trejsi Sejdini “tërbon” rrjetin me pozat seksi

Ish miss universe Albania, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më seksi të momentit. Bukuroshja nga Elbasani ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar disa foto...

Yuri Kim relaksohet në Vuno, ia shtron me uzo, me banorët...

Në ditët e saj të pushimit, ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim ka bërë një ndalesë edhe në fshatin Vuno. Në llogarinë e saj në “Instagram”,...

Publikon fotot e ‘nxehta’/ Media e njohur britanike i kushton një...

Pushimet e Dua Lipës në Shqipëri nuk kanë kaluar pa u vënë re nga mediat prestigjioze ndërkombëtare. Është tabloidi britanik, Daily Mail ajo që i...

Turistja serbe zbulon mesazhin që shqiptari i la mbi makinë gjatë...

Përveç Greqisë dhe Malit të Zi, në vitet e fundit, një nga destinacionet tërheqëse të verës për turistët nga Serbia, sigurisht është bërë Shqipëria....

Ylli Manjani publikon fotot nga pushimet e tij në jug të...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani teksa ka publikuar disa foto nga pushimet që po kalon në jug të vendit, nuk ka lënë pa ironizuar...
SiteLock